Stawiamy na rozwój – sprzedaż robotów współpracujących oraz mobilnych

Nowoczesne technologie rewolucjonizują wiele obszarów naszego życia. Wpływają znacząco na funkcjonowanie wielu gałęzi przemysłu, tworząc nową rzeczywistość. Uczelnie i szkoły średnie stają przed wyzwaniem dostosowania do niej programów kształcenia.

My pomagamy w tym poprzez sprzedaż robotów współpracujących oraz mobilnych. Co możemy dla Ciebie zrobić? Jakie roboty na sprzedaż oferujemy?

Spis treści:

 

Przemysł 4.0 i rozwój nowoczesnych technologii wymaga zmiany podejścia

W nowej rzeczywistości, którą determinują nowoczesne technologie, nie ma miejsca na przywiązanie do tradycji i dotychczas stosowanych metod kształcenia. Przemysł 4.0 wymaga transformacji zajęć laboratoryjnych oraz wprowadzenia urządzeń umożliwiających praktyczne przygotowanie młodych specjalistów do wejścia na rynek pracy. Rozwój nowoczesnych technologii obejmuje między innymi: cyfryzację, automatyzację i robotyzację.

Przemysł 4.0, czyli czwarta rewolucja przemysłowa, wprowadza takie rozwiązania jak: Big Data, przemysłowy Internet rzeczy, integrację technologii informatycznych i operacyjnych, roboty przemysłowe, sztuczną inteligencję, wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość. Zdolność adaptacji do świata zmienionego przez nowoczesne technologie musi być wspierana już u podstaw, czyli nauczania na etapie szkolnictwa średniego i wyższego. 

Jaką rolę odgrywa w tym procesie Edu4Industry i sprzedaż robotów? Zapewniamy niezbędne zaplecze sprzętowe, które usprawnia adaptację do nowej rzeczywistości. Dzięki naszym produktom wspieramy transformację edukacji oraz umożliwiamy wdrożenie zajęć laboratoryjnych na poziomie determinowanym przez nowoczesne technologie. Jak możemy Ci pomóc poprzez naszą ofertę na sprzedaż robotów? Co oferujemy?

 

Sprawdź naszą ofertę: Robotyka dla uczelni!

Stanowisko dydaktyczno-badawcze z dziedziny robotów autonomicznych

Laboratorum Pojazdów Autonomicznych:  https://edu4industry.com/produkt/laboratorium-pojazdow-autonomicznych/ 

 

Edu4Industry odpowiada na potrzeby rynku i wdraża sprzedaż robotów

W Edu4Industry stawiamy na rozwój i chcemy umożliwić go również innym. Dlatego prowadzimy sprzedaż robotów, które umożliwiają przeniesienie edukacji na wyższy poziom oraz realizację zajęć praktycznych na sprzęcie stosowanym realnie na halach produkcyjnych. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt, który jest stosowany zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Odpowiadamy na potrzeby rynku i wdrażamy sprzedaż robotów dla jednostek edukacyjnych.

Co możesz zyskać, korzystając z naszej oferty? Prowadzimy sprzedaż robotów, które odzwierciedlają funkcje urządzeń stosowanych w przemyśle. Sprzęt dostępny w naszej ofercie umożliwia naukę optymalizacji, techniki sterowania, bezpieczeństwa funkcjonalnego, obsługi interfejsów, a także prostego programowania. Wprowadzamy roboty na sprzedaż, również takie, które umożliwiają naukę wszystkich języków programowania oraz modyfikację wewnętrznych sygnałów.

Dzięki robotom od Edu4Industry możesz zagwarantować swoim studentom kompleksowe przygotowanie do wejścia na rynek pracy. Nauczą się praktycznego wykorzystywania wiedzy. Dowiedzą się, jak tworzyć algorytmy sterowania i programować roboty stosowane w przemyśle. Ponadto zyskasz wsparcie dla pracowników naukowych, którzy będą mieli szansę na realizację badań, eksperymentów na sprzęcie faktycznie stosowanym w firmach na całym świecie.

 

Jakie roboty na sprzedaż znajdziesz w naszej ofercie?

Roboty na sprzedaż zostały podzielone w naszej ofercie na dwie grupy: ramiona robotów oraz roboty mobilne. Każdy z nich daje szereg możliwości, które wpływają na rozwój studentów i pracowników naukowych, a także podniesienie kwalifikacji niezbędnych w zakładach przemysłowych oraz instytucjach zajmujących się wdrażaniem nowoczesnych technologii.

 

 • Roboty mobilne dla uczelni

  Unitree Aliengo – pies robot – to czteronożna platforma krocząca, która posiada duże możliwości rozbudowy. Sprawdza się podczas projektów badawczych w aplikacjach. Może sprawdzić się w przypadku prac nad zbieraniem danych czy też mapowaniem przestrzeni.

  Sprawdź więcej informacji w ofercie: Unitree Aliengo!


  Husarion ROSbot 2.0 umożliwia naukę prototypowania i testowania algorytmów. Ten robot mobilny umożliwi Ci wdrożenie na uczelni zajęć na najwyższym poziomie z zakresu: algorytmów przetwarzania obrazów, nawigacji, SLAM oraz pracy autonomicznej.

  Sprawdź więcej informacji w ofercie: Husarion ROSbot 2.0!


  QBot2e posiada otwartą architekturę, dużą liczbę wbudowanych czujników, które można rozbudować. Znajduje zastosowanie nie tylko podczas zajęć na uczelni, ale również prac naukowych z zakresu robotyki czy mechatroniki.

  Sprawdź więcej informacji w ofercie: Quanser QBot2e!

 • Ramiona robotów dla uczelni

  Quanser QArm umożliwia dostęp do sygnałów wewnętrznych, co pozwala na nieograniczone tworzenie własnych algorytmów sterowania oraz przetwarzanie danych. Dodatkowo można go wykorzystać w różnych aplikacjach. Cyfrowy bliźniak zapewnia możliwość prowadzenia zajęć laboratoryjnych w domu studenta.

  Sprawdź więcej informacji w ofercie Quanser QArm!


  Universal Robots UR3/3e to przemysłowy robot współpracujący, który umożliwia przeprowadzanie prostych eksperymentów lub symulację procesów przemysłowych. W zestawie znajduje się graficzny programator umożliwiający proste programowanie robota.

  Sprawdź więcej informacji w ofercie Universal Robots UR3/3e!

 

Dlaczego postawiliśmy na sprzedaż robotów?

Sprzedaż robotów do celów edukacyjnych pozwala nam stać się częścią procesu edukacji. Wspieramy rozwój specjalistów z zakresu robotyki, którzy muszą dostosować się do dynamicznie zmieniających się warunków. Przemysł 4.0 stawia przed nami nowe wyzwania, a Edu4Industry podejmuje je oraz pozwala na oswojenie się i zapoznanie z nowoczesnymi technologiami.

W Edu4Industy oferujemy nie tylko sprzedaż robotów, ale również stanowisk dydaktycznych, usprawniających zgłębianie wiedzy i umiejętności. Przykładem może być Quanser QLabs QArm, czyli wirtualne laboratorium umożliwiające przeprowadzanie pełnowartościowych zajęć laboratoryjnych online. 

Jak widać, nasze działania ułatwiają uczelniom sprostanie wyzwaniom determinowanych nie tylko przez nowoczesne technologie, ale również inne czynniki zewnętrzne i zagrożenia, na przykład pandemię COVID-19. Naszym celem jest wspieranie edukacji, a tym samym rynku pracy, poprzez sprzedaż robotów, które pozwalają na kompleksowe przygotowanie nowych specjalistów w zakładach przemysłowych i instytucjach pracujących nad nowoczesnymi technologiami.

 

Sprawdź naszą ofertę: Robotyka dla uczelni!